דשא סינטטי

דשא סינטטי 2019-10-27T12:46:54+02:00

דשא סינטטי? חשיבות מכרעת בבחירת סוג הדשא

בשל משבר המים חלה עלייה משמעותית בביקוש להתקנת דשא מלאכותי וכך גם מס’ היבואנים שהחלו להביא סוגים רבים של דשא חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות.

היות ועלות הדשא לא זולה ישנה חשיבות מכרעת בבחירת סוג הדשא, היצרן והיבואן, מאחר וכאמור ישנם לא מעט יבואנים שנכנסו לשוק במטרה למכור ללא מחשבה מה יקרה עם הדשא בעוד מס’ שנים (ויתכן שחלקם לא יהיו קיימים עוד) לדעתנו זאת סיבה מספיק טובה שכדאי לבדוק ממי מתבצעת הרכישה.

אנו כחברה העוסקת בהקמת גינות חיפשנו מס’ יבואנים שיהיו אמינים עלינו ושהצליחו לדעתנו להביא דשאים שנראים הכי קרוב לדבר האמיתי.

במקביל לבחירת סוג הדשא כדאי לבחור בעל מקצוע שיש לו ניסיון בהתקנת דשא מלאכותי.
חשוב לבחור בעל מקצועי עם ניסיון כי זעבודה מסוג זה מצריכה שימוש בכלים מכניים והכנת תשתית ראויה לשם מניעת שקיעה של תשתית הדשא בהמשך, וניסיון בהדבקה מושלמת בעלת גימור טוב בין רצועות הדשא בכדי שהחיבור לא יראה באופן משמעותי.

חשוב לומר שכדאי להתייעץ עם המתקין בבחירת סוג הדשא מאחר וישנם סוגי דשאים שמאוד קשה להסוות את ההדבקה
וישנם סוגים שלא רואים את החיבור כמעט כלל.

דשא סינטטי – פתרון חסכוני

כל אחד מאיתנו נהנה לפתוח את חלון ביתו ולהתמוגג על המשטח הירוק הפרוש לפניו, במשך השנים הפכו משטחי הדשא לנפוצים מאוד והם חלק קבוע בכל גינה בישראל, בשנים האחרונות עקב מצב המים בישראל החלו לחשוב על פתרונות חסכוניים יותר שיאפשרו להמשיל וליהנות ממראה דשא מוריק אך יוזילו את עלויות האחזקה והטיפול, אחד הפתרונות שהפך לטרנד מוביל הוא השימוש בדשא סינטטי.

דשא סינטטי  הוא למעשה שטיח העשוי מפולימר הזהה במראהו לדשא, את הדשא הסינטטי מתקינים בצורה מיוחדת על פני הקרקע וכך מקבלים למעשה את המראה הרצוי של דשא ללא צורך בטיפול, הדשא הסינטטי מציע לבעליו משטח נעים למגע בעל מראה קבוע.

התקנת דשא סינטטי בחיפה, בקריות או בכל עיר אחרת דורשת ידע וניסיון וחשוב מאוד לעשותה בצורה נכונה.

התקנת דשא סינטטי נעשית מעל לאדמה דבר המחייב ביצוע מספר טיפולים לאדמה טרם ההתקנה, מטרת הטיפולים היא לוודא שלא יופיעו צמחים מתחת לדשא וכן פילוס האמה לקבלת משטח ישר ואחיד.

דשא סינטטי הינו פתרון מצוין לכל מי שמעוניין בפיסת דשא בתוך חלל הבית, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מעצבים המשתמשים באפשרות זו, המראה המתקבל הוא מרהיב והוא מעניק אשליה של החוץ בתוך הבית.

אודי ודורית הינם ספקי  דשא סינטטי מובילים באזור חיפה, במסגרת שירותיהם מציעים אודי ודורית התקנת משטחי דשא סינטטי, התקנת הדשא נעשית בהתאם לתקנים הבינלאומיים דבר המבטיח ללקוחות שנים רבות של שימוש והנאה מהדשא.

דשא סינטטי בחיפה?

משבר המים בשנים האחרונות ודרישות התחזוקה הכרוכות באחזקת גינה הביאו לפיתוחו של טרנד עיצובי ההולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, טרנד הדשא הסינטטי.

הדשא הסינטטי מעניק לגינה מראה טבעי הנשמר לאורך שנים ללא צורך בהשקיה, גיזום וריסוס קבועים. הדשא הסינטטי הוא למעשה שטיח העשוי מפולימר העמיד בתנאי מזג האוויר המשתנים.

התקנת דשא סינטטי דורשת ידע וניסיון,ראשית יש לנקות ולישר את השטח המיועד, הניקוי חייב להיות מוחלט ולמנוע את הופעתם של צמחים שוטים, הניקוי כולל ריסוס מקדים ועיבוד השטח למשך שבוע, בסיום שלב זה חשוב לקבל בשלב השני נפרסות יריעות מיוחדות שעליהן מונח הדשא, לרוב נהוג להשתמש ביריעות פלריג. השלב הבא הוא פיזור שכבת מצע שעליה יונח הדשא הסינטטי.

מרווח הטעויות בהתקנת דשא סינטטי הוא קטן מאוד דבר הקובע שהנחה לא מקצועית תפגע באיכות הדשא המתקבל, דוגמה טובה היא ניקוז המים מהדשא, השיפוע הנכן מוגדר כמעלה למטר כך שהנחה בזווית קטנה יותר תגרום לאורך זמן להצטברות מים על הדשא ולנזק.

חברת DU Garden מתמחה בשיווק מכירה והתקנה של דשא סינטטי, העיצוב והמעוף אותם מביאה שקולים לאילו המתגלים במבט על עבודת אומנות איכותית, התקשרו עוד היום ותוכלו ליהנות מדשא סינטטי איכותי בחצר ביתכם.

גלריית דשא סינטטי

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat