דק לחצר

דק לחצר 2018-10-31T18:43:06+02:00

דק לחצר – פתרון פונקציונאלי ויפהפה

הדק בחצר הפך בשנים האחרונות לטרנד של ממש ואפשר לראות אותו בחצרות רבות בכל רחבי הארץ ואפילו במרפסות שמש, הצמודות לדירות בבניינים גבוהים.

דק לחצר הוא פתרון לא רע לרבים, המביא אתו יתרונות רבים:

אסתטיקה

קשה להתעלם מהיופי הנהדר ומהמראה האסתטי של הדק. לוחות של עץ, בתצורת דק, יכולים “להקפיץ” את מראה המרפסת ואת מראה החצר ולהוסיף לה הרבה מאד סטייל.

עמידות גבוהה

הדקים של היום נחשבים לעמידים מאד. בהיותם בחוץ, חשופים לשמש חזקה וגם לגשמים, עליהם להתמודד בהצלחה עם התנאים הלא פשוטים, וזה בדיוק מה שהם עושים. הדקים מצופים בחומרים מיוחדים המגנים עליהם, ויחד עם הקפדה על תחזוקה שוטפת, שומרים על המראה הנהדר שלהם לאורך שנים ארוכות.

מראה טבעי יותר

העץ הוא חומר גלם אהוב במיוחד ולא בכדי. שילובו הן בחלק החיצוני של הבית והן בחלקו הפנימי נותן דגש למראה הטבעי יותר, וכאשר מדובר בחצר, הרי שהדבר מתבקש במיוחד. הדק משתלב נהדר לצד העציצים והצמחים השונים וביחד יוצר איתם מראה הרמוני וזורם יותר.

פנו אלינו!

בונים או משפצים את הבית? רוצים להתקין דק בחצר ולא יודעים למי לפנות? אודי גינות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון ובעיצוב גינות בשילוב עם דקים ואלמנטים מרהיבים. לפרטים על האפשרויות המוצעות ללקוח וגם על המחירים צרו עימנו קשר.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat